Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.benesov.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města BenešovZpráva vložena: 01.09.2010, 07:06 hod.

Tragický víkend na Benešovských silnicích - čtyři mrtví

Benešov: Poslední prázdninový víkend na Benešovsku byl tragický. Na silnicích při dopravních nehodách zemřeli zbytečně další čtyři lidé.

V sobotu, 28. srpna ve dvě hodiny odpolední, vjel zatím z nezjištěných důvodů do protisměru dvaačtyřicetiletý řidič vozidla Mercedes. Jel po silnici první třídy číslo 3 ve směru od Prahy na Tábor. U Olbramovic se střetl s protijedoucím autem Peugeot 307. Jeho řidič zraněním na místě podlehl. Řidič Mercedesu zemřel po leteckém transportu do pražské nemocnice. Těžká zranění utrpěli ještě další čtyři účastníci nehody.

O den později policisté vyjeli k dalším dvěma nehodám s tragickými následky. Asi patnáct minut před čtvrtou hodinou odpolední jel pětašedesátiletý řidič vozidla Renault Scenic rovněž tak po silnici první třídy číslo 3, tentokrát ve směru od Tábora na Prahu. I on vjel zatím z nezjištěných příčin u obce Bystřice do protisměru. Nejdříve se jeho vozidlo bočně střetlo s protijedoucím Oplem Astra a v jízdě v protisměru pokračovalo dál. Potom došlo k čelnímu nárazu s autem Audi Q7.Řidič Renaultu utrpěl lehké zranění, dva jeho spolujezdci byli zraněni těžce a další spolujezdkyně, osmapadesátiletá žena, nehodu nepřežila. Lehce byla také zraněna osádka ve vozidle Audi. Osoby v zraněny nebyly.

Policejní komisař nechal vozidlo Renault zajistit pro jeho případné znalecké zkoumání. Zahájil také úkony trestního řízení pro přečiny usmrcení z nedbalosti a těžké ublížení na zdraví.

Krátce po nahlášení dopravní nehody u Bystřice došlo na silnici druhé třídy č. 111 mezi Českým Šternberkem a Šternovem k další nehodě. Tentokrát byli účastníky sedmadvacetiletý motocyklista a čtyřicetiletá řidička osobního vozidla.

Motocyklista jel od Českého Šternberka směrem na Šternov. V pravotočivé zatáčce vjel do protisměru, kde dostal smyk a s vozidlem havaroval. Spadl na zem a vlevo mimo vozovku narazil hlavou do svodidel. Následně se odrazil zpět a skončil opět na silnici. Při smyku se ležící motorka střetla s protijedoucím vozidlem Daewoo Leganza. Jeho řidička, která nestačila na bezprostřední pád motocyklisty do vozovky zareagovat, ho levou částí vozidla přejela. Řidič motocyklu utrpěl zranění neslučitelná se životem a přivolaný lékař na místě dopravní nehody konstatoval smrt. Žádné jiné další osoby nebyly zraněny.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Policie ČR - www.policie.cz
autor: Policie ČR


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Havlíčkův Brod  Kolín  Kutná Hora  Pelhřimov  Písek  Praha  Příbram  Tábor  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist