Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.benesov.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města BenešovBenešov - 05.03.2010 09:47 hod.
Neznámý muž vyhodil řidiče z auta, nasedl do něj a ujel
Zatím neznámý násilník v pátek hodinu po půlnoci přepadl řidiče škodovky, surově jej napadl a vytáhl z auta, se kterým pak ujel. Majitel ve snaze zabránit jeho odcizení byl pak několik metrů odjíždějícím vozem vláčen, informovala Mediafax Diana Škvorová, mluvčí benešovské policie.

Benešov - 03.03.2010 16:53 hod.
Primář stomatologie zneužil nezletilou dívenku. Už je obviněn. Hrozí mu deset let
Policie obvinila primáře benešovské nemocnice z pohlavního zneužití nezletilé dívenky. Obvinění proběhlo v úterních večerních hodinách, lékař je stíhán na svobodě, informoval ve středu agenturu Mediafax mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.

Benešov - 01.03.2010 16:15 hod.
Primář stomatologie v nemocnici se pokusil znásilnit dětskou pacientku
Středočeská policie vyšetřuje pokus znásilnění dětské pacientky, jehož se měl dopustit primář stomatologického oddělení nemocnice v Benešově Pavel Seidl, který je bratrem středočeského náměstka pro oblast zdravotnictví Zdeňka Seidla (ČSSD). Novinářům to v pondělí potvrdil hejtman David Rath (ČSSD).

Benešov - 01.03.2010 15:37 hod.
Alkoholem posilněný mladík na nádraží prohodil muže dvěma okny naráz
ladý opilec napadl v sobotu večer jiného mladíka na nádraží v Benešově a prohodil ho skleněnou výlohou. Informace agentuře Mediafax poskytla v pondělí mluvčí benešovské policie Diana Škvorová.

Benešov - 19.02.2010 16:06 hod.
Pod tíhou sněhu se zřítila střecha prodejny nábytku
Policisté i hasiči zasahovali v pátek po poledni v areálu haly prodejny nábytku v Černoleské ulici u dostihového závodiště na Benešovsku, která se pod tíhou tajícího sněhu na střeše zhroutila. Jak potvrdil Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Ladislav Křivan, žádná osoba pod troskami nebyla.

Novější Starší

Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání PátráníKrimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Havlíčkův Brod  Kolín  Kutná Hora  Pelhřimov  Písek  Praha  Příbram  Tábor  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist